خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود ارسال لینک گروه

چگونه ممبر گروه را افزایش دهیم

دسته‌بندی نشده مهر ۳, ۱۳۹۷

افزایش اعضای گروه تلگرام

ما در مطلب افزایش ممبر گروه تلگرام به شما روش ساده ای را یاد دادیک تا به وسیله آن اعضای گروه تلگرام خود را افزایش بدهین و در این مقاله قصد داریم تا برای افزایش اعضای گروه تلگرام راهکارهای دیگری نیز بیان کنیم،راهکارهایی که در صورت اجرای درست منجر به افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام رایگان میگردد.

memeber Increase

افزایش ممبر گروههای تلگرامی

افزایش ممبر گروه رایگان

اما شاید مهمترین موضوع برای مدیران گروههای تلگرامی رایگان بودن افزایش ممبر می باشد، خیلی از مدیران از دادان هزینه های روزانه خسته شده اند و دوست دارند بدون پرداخت هزینه شاهد افزایش ممبر گروه خود باشند.

ما در ادامه ترفندی را به شما یاد خواهیم داد که بتوانید بدون کوچکترین هزینه اینکار را انجام دهید، البته این ترفند نیاز به کمی گزاشتن وقت دارد، ولی هنگامی که موضوع نهایی شود، شما شاهد افزایش ممبر خود به صورت روزانه خواهید بود.

ترفند افزایش ممبر گروه تلگرام

ما در اینجا دو ترفند خیلی ساده را یاد خواهیم داد.

ترفند اول : ساخت وبلاگ

همیشه بسیاری از افراد برای عضویت در گروههای تلگرامی با موضوع خاص به سراغ موتور جستجوی گوگل میروند، آنها کلمه مورد نظر خود را در موتور گوگل جستجو و در اولین نتایج کلیک میکنند، به شما پیشنهاد میکنم که حتما وبلاگ و یا سایتی با عنوان گروه خود ایجاد کنید و لینک عضویت خود را در وبلاگ قرار دهید.

بعد از مدتی و با کمی کار بر روی سئوی سایت و وبلاگ خود شاهد افزایش ممبر گروه خود خواهید بود، چرا که شما موفق شده اید تا تمامی افراد که از جستجوی گوگل به دنبال گروه شما هستند را جذب کنید و این موضوع باعث افزایش ممبر گروه رایگان خواهد شد.

ترفند دوم: تبلیغ رایگان گروه

تبلیغ گروه به صورت رایگان در سایت هایی که در این حوزه تخصصی کار میکنند، دومین روشی هست که میتونه به افزایش اعضای گروه شما کمک کنه، نگران هزینه نباشد، سایت های زیادی در این حوزه فعالیت میکنند و شما کافی هست که در گوگل کلمه ثبت گروه و یا تبلیغ گروه تلگرام را جستجو کنید.

 

 

 

بدون برچسب

  

تبلیغات

ارسال نظر

 • لینک گروه چت

  معرفی بهترین گروه یاب تلگرام

  با در آذر ۴, ۱۳۹۷ - 1 نظرات

  امروز با معرفی بهترین گروه یاب تلگرام در خدمت شما هستم و این گروه یاب یکی از بهترین کانالهای گروه تلگرام هست، در این بانک لینک گروههای تلگرام به اشتراک گذاشته میشه و شما به راحتی میتونید به جستجوی گروه تلگرامی مورد علاقه خود بپردازین. شما برای عضویت در بهترین گروه یاب تلگرامی کافی هست […]

 • تبلییغ رایگان گروه روبیکا

  لینکدونی روبیکا مناسب برای تبلیغ لینک کانال و گروه روبیکا

  با در دی ۱۹, ۱۳۹۷ - 0 نظرات

  هدف از راه اندازی لینکدونی روبیکا تل گروه با هدف حمایت از اپلیکیشن های بومی نسبت به ایجاد لینکدونی روبیکا اقدام کرده است و تمامی تبلیغات ما در لینکدونی روبیکا به صورت رایگان بوده و هیچ گونه هزینه ای بایت این تبلیغات دریافت نمیکنیم. دوستانی که در روبیکا نسبت به ایجاد گروه و کانال اقدام […]

 • گزاشتن لینک در گوگل

  گذاشتن لینک گروه تلگرام در گوگل

  با در بهمن ۱۶, ۱۳۹۷ - 0 نظرات

  بلیسلیبل گذاشتن لینک گروه تلگرام در گوگل چه تاثیری دارد؟ بیشتر کاربران تلگرام برای پیدا کردن لینک گروه مورد علاقه خود از موتور جستجوی گوگل بهره میبرند، و با جستجو در گوگل لینک گروه تلگرام خود را پیدا و در آن عضو میشوند، این یکی از روشهای کاربران برای عضویت در گروه تلگرامی مدنظرشان هست. […]

 • تبلیغ بدون هزینه کانال

  تبلیغ کانال تلگرام

  با در بهمن ۱۷, ۱۳۹۷ - 0 نظرات

  چرا تبلیغ کانال تلگرام بعد از ایجاد یک کانال تلگرام باید نسبت به افزایش ممبر کانال تلگرام خود اقدام کنیم و این موضوع فقط از تبلیغ کانال امکان پذیر هست، تبلیغ لینک کانال تلگرام موجب میشود تا ممبر کانال افزایش پیدا کند و نتیجه این افزایش ممبر رونق بخشیدن به کسب به کار ما در […]