خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود ارسال لینک گروه

لینکدونی گروه تلگرام

دسته‌بندی نشده خرداد ۲۰, ۱۳۹۷

معرفی لینکدونی گروه تلگرام

لینکدونی گروه تلگرام با هدف معرفی گروه های تلگرام ایجاد شده است، در این لینکدونی لینک گروههای تلگرامی شما گذاشته میشه، ما سعی میکنیم تا مجموعه ای از بهترین لینک های گروه های تلگرامی را در لینکدونی خود قرار دهیم.

https://t.me/joinchat/AAAAAEEp6SOVZc2gzgPvSw

این لینکدونی مجموعه ای بی نظیر از تمامی گروههای تلگرام هست، و سعی براین هست تا لینک همه شهرهای ایران و لینک همه گروههای تخصصی و هر گروهی که فکرش را بکنید، در این لینکدونی گروه تلگرام گداشته بشه.

عضویت در لینکدونی

شما برای عضویت در لینکدونی کافی هست تا روی بنر زیر کلیک کنید، شما بعد عضویت در لینکدونی میتوانید با کلیک روی لینک های ثبت شده در کانال عضو گروهها و کانالهای ثبت در این کانال بشین. ضمنا با قرار دادان لینک در لینکدونی میتونید شاهد افزایش ممبر گروه خود باشید.

لینکدونی آزاد

کانال ما یک لینکدونی فعال و آزاد هست، سعی ما این است تا لینک ها با موضوعات متفاوت را در کانال خود ثبت کنیم و تا حد امکان محدودیتی در این خصوص نداریم، برای همین خیلی از دوستان لطف کرده و به ما لقب لینکدونی آزاد میگن.

بزرگترین لینکدونی تلگرام

ضمنا ما یکی از بزرگترین لینکدونی ها هستیم، و سعی میکنیم تا بیشتر گروههای تلگرام رو در کانال خود ثبت کنیم، پس اگر به دنبال گروههای چت هستین ، کانال ما به عنوان بزرگترین کانال لینکدونی گروه و لینکدونی چت تلگرام میتونه به شما کمک کنه.

البته ما در ابتدای شروع به کار خود فقط گروههای تلگرامی رو در کانال خود ثبت میکردیم و برای همین عنوان کانال ما در ابتدا لینکدونی فقط گروه بود.

اما ما برای رسیدن به این هدف نیازمند کمک و یاری شما هستیم و شما میتوانید گروه تلگرامی شهر و روستای خود را همین الان ایجاد کنید و یا اگر در حرفه ای خاص فعالیت میکنید لینک گروه تخصصی آن حرفه و فعالیت را ایجاد کنید و با تبلیغ رایگان گروه تلگرام خود موجب رونق بخشیدن به لینکدونی ما شوید.

ما گروههای تلگرامی شما را به نام خودتان در سایت و کانال لینکدونی گروه تلگرام قرار میدهیم تا افرادی که به گروه تلگرام شما علاقه دارند، به گروه شما بپیوندن، شما میتونید جهت پیوستن به لینکدونی گروه تلگرام روی لینک زیر کلیک کنید.

 

بدون برچسب

  

تبلیغات

ارسال نظر

 • گروه مذهبی مختلط

  گروه تلگرام مذهبی

  با در شهریور ۱۲, ۱۳۹۷ - 1 نظرات

  لینکدونی گروه مذهبی تلگرام من مجموعه ای از بهترین گروه های مذهبی رو میخام بهتون معرفی کنم و شما میتونید به دو طریق عضو گروه های مذهبی تلگرام بشین، روش اول به گروه مذهبی تلگرام سایت تل گروه برین و روش دوم کلیک روی لینکدونی گروه مذهبی تلگرام هست. البته لینکدونی مذهبی تلگرام یک روش […]

 • گروه تهران

  با در مرداد ۲۶, ۱۳۹۷ - 0 نظرات

  گروه تلگرام تهران گپ ما در این مطلب میخواهیم شما رو به گروه تهران دعوت کنیم و این گروه مخصوص تهرانی های عزیز و دوست داشتنی هست و امیدواریم که در  گروه تلگرام تهران گپ به همه شما خوش بگذره، شما میتونید در گروه تلگرام تهران گپ دوستان خوبی رو برای خودتون پیدا کنید. گروه […]

 • گروه مشهدیا

  گروه تلگرام مشهد

  با در شهریور ۹, ۱۳۹۷ - 0 نظرات

  گروه مشهدیها در بررسی گروه های تلگرامی شهرهای ایران ما در این مطلب قصد داریم تا گروه تلگرام مشهدیها رو بهتون معرفی کنیم و به بررسی این گروه تلگرامی میپردازیم، البته گروه تلگرام مشهد رو چند روز هست که ایجاد کردیم و خوشبختانه در این چند روز استقبال خوبی نیز از این گروه صورت گرفته […]

 • گروه اصفهانیها

  گروه تلگرام اصفهان

  با در شهریور ۶, ۱۳۹۷ - 0 نظرات

  گروه بچه های اصفهان تلگرام در گروه تهران ما به بحث و بررسی گروه تهران پرداختیم و در این مطلب به گروه بچه های اصفهان تلگرام مپردازیم و از شما دعوت میکنیم تا به این گروه بیان، این گروه همانطور که از اسمش پیداست مخصوص بچه های خوب اصفهانی هست. عضویت در گروه تلگرام اصفهان […]

 • گروه تلگرام یزد

  با در شهریور ۱۲, ۱۳۹۷ - 0 نظرات

  گروه تلگرام دوست یابی یزد بعد از بررسی گروه تلگرام اصفهان میخواهیم در این مطلب گروه تلگرام یزد رو بررسی قرار بدیم، این گروه تلگرام یک گروه خوب دوستیابی هست که میتونید دوستان خوبی برای خودتون پیدا کنید و البته این دوستی که پیدا میکنید همشهری شما و یزدی خواهد بود. گروه تلگرام بچه های […]