خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود ارسال لینک گروه

لینکدونی گروه تلگرام

دسته‌بندی نشده خرداد ۲۰, ۱۳۹۷

معرفی لینکدونی گروه تلگرام

لینکدونی گروه تلگرام با هدف معرفی گروه های تلگرام ایجاد شده است، در این لینکدونی لینک گروههای تلگرامی شما گذاشته میشه، ما سعی میکنیم تا مجموعه ای از بهترین لینک های گروه های تلگرامی را در لینکدونی خود قرار دهیم.

https://t.me/joinchat/AAAAAEEp6SOVZc2gzgPvSw

این لینکدونی مجموعه ای بی نظیر از تمامی گروههای تلگرام هست، و سعی براین هست تا لینک همه شهرهای ایران و لینک همه گروههای تخصصی و هر گروهی که فکرش را بکنید، در این لینکدونی گروه تلگرام گداشته بشه.

عضویت در لینکدونی

شما برای عضویت در لینکدونی کافی هست تا روی بنر زیر کلیک کنید، شما بعد عضویت در لینکدونی میتوانید با کلیک روی لینک های ثبت شده در کانال عضو گروهها و کانالهای ثبت در این کانال بشین. ضمنا با قرار دادان لینک در لینکدونی میتونید شاهد افزایش ممبر گروه خود باشید.

لینکدونی آزاد

کانال ما یک لینکدونی فعال و آزاد هست، سعی ما این است تا لینک ها با موضوعات متفاوت را در کانال خود ثبت کنیم و تا حد امکان محدودیتی در این خصوص نداریم، برای همین خیلی از دوستان لطف کرده و به ما لقب لینکدونی آزاد میگن.

بزرگترین لینکدونی تلگرام

ضمنا ما یکی از بزرگترین لینکدونی ها هستیم، و سعی میکنیم تا بیشتر گروههای تلگرام رو در کانال خود ثبت کنیم، پس اگر به دنبال گروههای چت هستین ، کانال ما به عنوان بزرگترین کانال لینکدونی گروه و لینکدونی چت تلگرام میتونه به شما کمک کنه.

البته ما در ابتدای شروع به کار خود فقط گروههای تلگرامی رو در کانال خود ثبت میکردیم و برای همین عنوان کانال ما در ابتدا لینکدونی فقط گروه بود.

اما ما برای رسیدن به این هدف نیازمند کمک و یاری شما هستیم و شما میتوانید گروه تلگرامی شهر و روستای خود را همین الان ایجاد کنید و یا اگر در حرفه ای خاص فعالیت میکنید لینک گروه تخصصی آن حرفه و فعالیت را ایجاد کنید و با تبلیغ رایگان گروه تلگرام خود موجب رونق بخشیدن به لینکدونی ما شوید.

ما گروههای تلگرامی شما را به نام خودتان در سایت و کانال لینکدونی گروه تلگرام قرار میدهیم تا افرادی که به گروه تلگرام شما علاقه دارند، به گروه شما بپیوندن، شما میتونید جهت پیوستن به لینکدونی گروه تلگرام روی لینک زیر کلیک کنید.

 

بدون برچسب

  

تبلیغات

یک پاسخ به “لینکدونی گروه تلگرام”

دنبالک ها / پینگ بک ها

 1. لینکدونی تلگرام طلایی - تل گروه

ارسال نظر

 • ساخت لینک گروه در موبوگرام

  بدست آوردن لینک گروه ها در تلگرام

  با در آبان ۱, ۱۳۹۷ - 0 نظرات

  نحوه بدست آوردن لینک گروه در تلگرام بعد از ایجاد گروه تلگرامی یکی از سوالاتی که بسیاری از مدیران گروههای تلگرام از ما میپرسند این است که چگونه لینک گروه تلگرام را پیدا کنیم و ما در فیلم آموزشی زیر به شما نحوه بدست آوردن لینک گروه ها در تلگرام را آموزش میدهیم

 • گروه چت رشت

  گروه رشت

  با در مهر ۳۰, ۱۳۹۷ - 0 نظرات

  گروه چت رشت گروه رشت مخصوص بچه های استان گیلان ایجاد شده است و به گروه چت رشت معروف هست و رشتی ها و بقیه عزیزان گیلانی که به دنبال گروه گیلانی میگشتند، میتونند به این گروه بیان و با بقیه رشتیا چت کنند، ما در واقع جزو بهترین گروههای رشت هستیم. عضویت در گروه […]

 • گروه قم تلگرام

  گروه قم

  با در آبان ۱, ۱۳۹۷ - 0 نظرات

  گروه قمیا بعد از راه اندازی گروه تهران و گروه کرج دو همسایه قم، امروز تصمیم گرفتم تا گروه قم رو راه اندازی کنم، گروه قیما یک گروه تلگرامی برای دورهمی قیمیا می باشد و خیلی استقبال می کنیم تا قیمیا بیان گروه و به جمع دیگر همشهریای خود در گروه بپیوندن. عضویت در گروه […]

 • لینک کده 100

  لینک کده

  با در آبان ۶, ۱۳۹۷ - 0 نظرات

  معرفی کانال لینک کده لینک کده ما یک لینک کده گپ هست و گروههای گپ در این کانال به ثبت رسیده است، شما میتونید با ورود به لینکده عضو هر گروهی که دوست داشتین بشین و برای عضویت در این لینکدونی کافی هست تا روی بنر زیر کلیک کنید. اما این کانال یک کانال معمولی […]

 • گروه سنندج

  با در آبان ۹, ۱۳۹۷ - 0 نظرات

  لینک گروه تلگرام بچه های سنندج در مطلب امروز قصد داریم تا گروه تلگرام سنندج رو به شما عزیزان معرفی کنم، شما جهت عضویت در لینک گروه تلگرام بچه های سنندج کافی هست تا روی بنر زیر کلیک کنید، بعد از کلیک شما وارد لینکدونی میشین، و در این کانال گروه تلگرام سنندجی ها بسیار […]